Strona internetowa fitdancepro.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Zumba Kids

Zumba Kids – zajęcia dedykowane wszystkim dzieciakom młodszym i starszym które chcą się bawić , skakać i uczyć tańczyć . Zajęcia pełne ekspresji uśmiechu i żywiołowości które prowadzi Anna Sabuda,  znana z pikników,  festynów i imprez charytatywnych. Niesamowite podejście do dzieci , ogromna wiedza i doświadczenie sprawiają, że dzieci wspaniale spędzają czas i uczą się nowych rzeczy . Zumba, jest wspaniałym pomysłem na spędzanie wolnego czasu, dodatkowo pomaga przy problemach z kręgosłupem. Twoje dziecko spędzi niesamowity czas i będzie świetnie się bawić. Zajęcia zakończone konkursem tanecznym w czerwcu- dodatkowo motywują uczestników do czynnego udziału.

 To zajęcia dla naszych pociech, które łączą w sobie elementy fitnessu i tańca- a wszystko to w formie świetnej zabawy. Jeśli Twoje dziecko, ma dużo energii i chcesz, by spędzało swój wolny czas aktywnie to idealne rozwiązanie! Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci. Rozwija kreatywność, koordynację, pamięć, uczy pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Ponadto zajęcia polepszają nastrój i pomagają dzieciom skupić się na nauce. Dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze, jaka panuje na zajęciach- maluchy wprost je uwielbiają! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Teraz w Studiu Fitdance dla wszystkich dzieci podzielona na grupy wiekowe, aby Twoje dziecko jeszcze lepiej spełniało swoje marzenia taneczne na zajęciach i aby w stu procentach korzystało z pozytywów jakie niesie ze sobą zumba.

Gdzie maluchy, dzieci i młodzież poprzez zabawę i gry taneczne poznają zumbę, podstawowe kroki taneczne (salsa, cha-cha, merenqe, mambo, reggaeton, hip-hop, dance, a przede wszystkim będą się świetnie bawić, a najlepsi z grup będą uczestniczyć w pokazach tanecznych na maratonach i pokazach zumba .