Strona internetowa fitdancepro.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Regulamin

Regulamin Studia Tańca Fitdance

1. Uczestnictwo w zajęciach Studia tańca Fitdance jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
2. Zapisy na zajęcia można dokonać w sposób następujący:
o telefonicznie pod numerem tel. 723 026 289 pn-pt w godz 14:00 20:30 lub osobiście w recepcji klubu
3. Warunkiem uczestnictwa jest:

dokonanie opłaty, wejścia pojedynczego, lub 4- tygodniowego karnetu w recepcji klubu Fitdance. Przyjmowana płatność: gotówka.

Wykupiony karnet OPEN jest imienny i nie może być wykorzystany przez osoby trzecie.

Karnety 4,6,8 wejściowe mogą być wykorzystane przez inną osobę zgodnie z terminem ważności. Karnet jest honorowany tylko do daty ważności wystawionej na karnecie i nie podlega przesunięciu na inny termin*(wyjątki pkt 19). Cena karnetu nie uwzględnia ubezpieczenia.

okazanie karty Benefit Systems, Fit Profit, Fit Flex, lub kodu Ok Systems

4.Ćwiczący ma obowiązek przynosić strój sportowy i mieć ze sobą własny ręcznik w celu położenia go matach na zajęciach z fitnessu. Maty zapewnia Studio, istnieje możliwość przyniesienia własnej.

5.W Klubie bezwzględnie obowiązuje obuwie zmienne – inne od tego, w którym się przyszło do Studia – z czystą podeszwą,. Na zajęciach obowiązuje obuwie sportowe, przeznaczone do tego rodzaju zajęć. Nie dopuszczalne są: klapki, baletki, ćwiczenia na boso obuwie inne od sportowego.

6. Studio Tańca Fitdance zobowiązuje się do prowadzenia zajęć w wyznaczonych terminach zgodnie z grafikiem. W przypadku choroby instruktora bądź innej losowej przyczyny uniemożliwiającej stawienie się wskazanego prowadzącego na zajęcia szkoła zapewnia zastępstwo. W przypadku braku zastępstwa szkoła zastrzega sobie prawo odwołania zajęć, wówczas karnety zostają przesunięte.

7. Zajęcia w studiu odbywają się przy minimalnym udziale 3 osób

8. Za rzeczy pozostawione na terenie Studia tańca szkoła nie odpowiada.
9. Korzystanie z aparatów i kamer na terenie studia bez zgody pracownika Studia- jest zabronione.

10.Studio tańca Fitdance nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje, nieszczęśliwe wypadki podczas przebywania na terenie Studia. Można ubezpieczyć się indywidualnie.

11. Osoby biorące udział w zajęciach oświadczają, iż nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ćwiczeń fizycznych i uczestniczą w zajęciach na własną odpowiedzialność .

12.Osoby z problemami zdrowotnymi przed przystąpieniem do ćwiczeń powinny skonsultować się z lekarzem sportowym i dostarczyć zaświadczenie lekarskie.

13.W przypadku złego samopoczucia, urazów, kontuzji, wszelkich poważnych problemów zdrowotnych oraz ciąży należy poinformować instruktora bądź pracownika przed zajęciami.

14. Rodzice podczas zajęć, na które uczęszczają ich pociechy, proszeni są o opuszczenie Sali, aby dzieci nie rozpraszały się i mogły w pełni rozwijać swoje talenty. W razie potrzeby, Rodzice mogą pozostać na terenie Studia, po za salą.

15.Instruktor prowadzący zajęcia ma prawo wyprosić kursanta z Sali wówczas kiedy kursant przeszkadza w prowadzeniu zajęć instruktorowi lub innym kursantom.

16.Na terenie Studia obowiązuje zakaz palenia, spożywania alkoholu, środków odurzających, wprowadzenia zwierząt, rowerów, motorów i innych pojazdów jeżdżących. Klienci maja do dyspozycji parking przyległy do Studia.

17.Uczestnicy zajęć tanecznych są narażeni na wysokie natężenie i głośność dźwięku.

18.W przypadku, gdy nieobecność osoby na kursie nie została spowodowana z winy organizatora zajęć, organizator nie zwraca opłaty za te zajęcia, nie mogą one zostać również przeniesione na inny termin przekraczający ważność karnetu.

*19 W wyjątkowych przypadkach (kontuzja potwierdzona zwolnieniem lekarskim), można ubiegać się o przedłużenie ważności karnetu. Decyzja zostanie podjęta tylko przez właściciela lub managera Studia.

20. Za zgubienie kluczyka od szafki, Klient zobowiązany jest ponieść koszt w wysokości 10zł

21.Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania go na stronie internetowej Studia Tańca Fitdance. Zastrzegamy sobie prawo jego zmiany.