Strona internetowa fitdancepro.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

KIDS

Mini Dance

 Zajęcia taneczne dla najmłodszych, urozmaicone zabawami 😉 Twoja pociecha nie będzie się nudzić

ZAPISY TRWAJĄ – start – od Października 2017

Zumba Kids

 To zajęcia dla naszych pociech, które łączą w sobie elementy fitnessu i tańca- a wszystko to w formie świetnej zabawy. Jeśli Twoje dziecko, ma dużo energii i chcesz, by spędzało swój wolny czas aktywnie to idealne rozwiązanie! Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci. Rozwija kreatywność, koordynację, pamięć, uczy pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Ponadto zajęcia polepszają nastrój i pomagają dzieciom skupić się na nauce. Dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze, jaka panuje na zajęciach- maluchy wprost je uwielbiają! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Teraz w Studiu Fitdance dla wszystkich dzieci podzielona na grupy wiekowe, aby Twoje dziecko jeszcze lepiej spełniało swoje marzenia taneczne na zajęciach i aby w stu procentach korzystało z pozytywów jakie niesie ze sobą zumba.

Gdzie maluchy, dzieci i młodzież poprzez zabawę i gry taneczne poznają zumbę, podstawowe kroki taneczne (salsa, cha-cha, merenqe, mambo, reggaeton, hip-hop, dance, a przede wszystkim będą się świetnie bawić, a najlepsi z grup będą uczestniczyć w pokazach tanecznych na maratonach i pokazach zumba .

ZAPISY TRWAJĄ – start – od Października 2017

TANIEC NOWOCZESNY

Taniec Nowoczesny -To połączenie kilku stylów tanecznych m.in.: podstawy klasyki, jazz, modern, contemporary, improwizacja, taniec współczesny, dancehall, oraz  elementów akrobatyki.

Celem nauki tańca nowoczesnego jest zainteresowanie uczestników nowymi stylami, pokazanie różnorodności jego odmian. Kroki taneczne łączą kilka technik. Jednak głównym źródłem rytmu jest taniec klasyczny, znany jako balet. Podstawowe kroki baletu mają szerokie zastosowanie w tańcu współczesnym i są nieodłącznymi elementami każdego układu.Nauka tańca wprowadza pojęcia z jazzu, baletu nowoczesnego, funky i hip-hopu. Drugą część prowadzonych zajęć stanowi nauka układów tanecznych.Idealny sposób na wyrażenie emocji, oraz poprawę samopoczucia, dbając jednocześnie o zdrowie.Taniec Nowoczesny dla dzieci, poprowadzi Katarzyna Czachurska, pełna pasji, dyplomowana instruktorka i choreografka z Bochni, która zdobywała nagrody taneczne ze swoimi grupami nie tylko z Bochni ale i Krakowa 😉 Uczestnicy I turnusu Warsztatów tanecznych 2016 w Fitdance, poznali i bardzo polubili Kasię 😉 Każdego, kto chce nauczyć się wielu ciekawych kroków, choreografii, a w przyszłości prezentować swoje umiejętności na konkursach – zapraszamy na zajęcia!! 🙂

Już od Października – zapisy trwają!

TANIEC WSPÓŁCZESNY