Strona internetowa fitdancepro.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Grafik Wadowice

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
SALA LUSTRZANA WIDOKOWA LUSTRZANA WIDOKOWA LUSTRZANA WIDOKOWA LUSTRZANA WIDOKOWA LUSTRZANA WIDOKOWA
16:00
BPU
Kamila
ZAPISY
50 min
16:00
BODY SHAPE
Kamila
ZAPISY
50 min
 18:30
Spalanie
Kettle, TRX, Stepy
(zapisy)
Kamila
50 min
18:30 Zumba
dla dzieci, grupa otwarta
Ania
(zapisy)
50min

18:30

CROSS
Kamila
(zapisy)
50 min 
18:30
Fit- Step
(zapisy)
Ania
50min
  18:30
BPU
Ania
50 min
18:30 
TABATA
(zapisy)
IREK
40 min
19:30
BPU

Ania
50 min
19:30
Body Shape

Ania
50min

 19:30
Zumba
Ania
50min

19:30
TABATA MIX

(zapisy)
Kamila
40 min
19:30
ZUMBA dla dzieci
Grupa otwarta
Ania
(zapisy)
50 min
19:30
Pilates

Ania
50 min

 20:00
TBC+STRETCH
(zapisy)
Miłosz
60 min
 20:30
Zumba

Ania
50 min
20:30
TBC

Miłosz
(zapisy)
50 min
20:30
Tabata
Ania
40min
20:30
PIĘKNY BRZUCH
(zapisy)
Kamila
50 min
 20:30
Zumba
Ania
50 min

🗓️NOWY WAKACYJNY GRAFIK OD 10.07.17             

❗Na wszystkie zajęcia oprócz ZUMBY obowiązują RĘCZNIKI

👩👩👩Zajęcia z grafiku odbywają się przy minimalnej frekwencji 3 osób.

 

👉Zumba👈

 Zumba dla wszystkich w każdym wieku i w różnym stopniu zaawansowania tanecznego.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dla każdego coś miłego. Każda grupa wiekowa i w każdym stopniu zaawansowania.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. i wiele innych.

Zumba …
… to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

… jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

… jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

….no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

W ostatnich latach Zumba przeprowadziła niemalże rewolucję. Tworząc koncept fitness-zabawy i przeobrażając trening fitness w rozrywkę Zumba osiągnęła ogromy sukces, wciągnęła tysiące ludzi i jak szalony ogień rozniosła się po całym świecie, wszystkich kontynentach, a tym samym zapisała się w historii jako najbardziej wpływowe wydarzenie w branży fitnessu.

 

👉BODY SHAPE👈

Zajęcia zarówno dla początkujących i średnio zaawansowanych, o średniej intensywności. Taneczny charakter ćwiczeń  uelastycznia ciało i pobudza krążenie krwi. Świetnie działa na poprawę kondycji i spalenie tkanki tłuszczowej.

👉BODY BALL👈

 

 Body ball – czyli „chudnij z piłką”!

Zajęcia, na których jako przyrząd pomocniczy wykorzystujemy piłkę. Jest ona przyborem elastycznym i bezpiecznym i ma zastosowanie zarówno na zajęciach fitness, zajęciach dla kobiet w ciąży, czy też w czasie rehabilitacji. Ćwiczenia z wykorzystaniem piłki, są dla każdego – dzięki odciążeniu kręgosłupa i odcinka lędźwiowego wiele osób, które musiałoby zrezygnować z aktywności fizycznej może ćwiczyć. Jest to rewelacyjny trening ogólnorozwojowy. BodyBall to alternatywa dla poszukujących niekonwencjonalnych form ruchu.

Jest wiele korzyści, które dają zajęcia BODY BALL – takie jak:

  • – poprawa kondycji ruchowej i równowagi,
  • – trening mięśni odpowiadających za naszą postawę, a co za tym idzie lepsza sylwetka
  • – zwiększenie siły mięśni
  • – poprawa z zakresu ruchu w stawach
  • – poprawa priopercepcji- czyli umiejętności czucia ciała w przestrzeni
  • – ogólna poprawa samopoczucia, relaks i zmniejszenie dolegliwości bólowych

👉BPU (Brzuch Pośladki Uda)👈

 Są to zajęcia bombardujące problematyczne miejsca , w których najczęściej odkłada się tkanka tłuszczowa. Charakteryzują się dużą liczbą powtórzeń i długimi seriami zapewniającymi zgrabny brzuch, uda i pośladki. Ćwiczenia wykonuje się w pozycjach wysokich i niskich na matach, koncentrują się one na dolnych partiach ciała – intensywnie modelują je, wyszczuplają, ujędrniają. W czasie zajęć wykorzystuje się wiele akcesoriów, nie towarzyszy im choreografia.

Dzięki takim zajęciom bardzo szybko zobaczysz różnicę w obwodach tali, ud i pośladków. Twoje ciało stanie się jędrniejsze, smuklejsze i piękniejsze.

 

👉CROSS👈

 

 Trening wytrzymałościowo-siłowy z przyrządami, który wzmocni siłę Twoich mięśni, spali zbędną tkankę tłuszczową, poprawi kondycję, wydolność i korzystnie wpłynie na układ krążenia. Wyższy stopień intensywności.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy tel.

 

👉FIT-STEP👈

 

Fit- Step– zajęcia z wykorzystaniem stepów zumbowych przygotowanych specjalnie w kierunku spalenia tkanki tłuszczowej z brzucha ,ud i pośladków. Wejścia na stopień spowodują jeszcze większą maksymalizację efektów w tych newralgicznych miejscach. Szalone choreografie i śmieszne kroki sprawią ze poczujesz się świetnie na zajęciach i spalisz mnóstwo kcal.

👉Piękny brzuch👈

 Zajęcia, na których skupiamy się głównie na spalaniu tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha, oraz na wyrzeźbieniu mięśni – właśnie w tej okolicy. Dzięki nim pozbędziesz się znienawidzonej „oponki” i z radością będziesz patrzeć w lustro. Zajęcia poprzedzane są energiczną rozgrzewką, która pobudza spalanie tłuszczu, także z innych obszarów.

Piękny i jędrny brzuch to coś, o czym marzy każda z nas.

W naszym Studiu to nie będą tylko… marzenia.

Regularne ćwiczenia pozwolą osiągnąć Ci idealne ciało.

Specjalnie dopasowane ćwiczenia, pozwolą poprawić kondycję, wzmocnić oraz wymodelować mięśnie.

 

👉Pilates👈

 

 ,,Aby oddychać prawidłowo musisz w pełni wydychać i wdychać powietrze, próbując zawsze mocno ,,wycisnąć” każdy atom powietrza z płuc, w taki sam sposób jak wyciskałbyś każdą kroplę wody z mokrych ubrań”.

Joseph H. Pilates

Pilates to ćwiczenia , które mają na celu wzmocnienie tych mięśni twojego ciała, o których często zapominamy. Są to niewielkie, głęboko schowane, natomiast mają niezwykle ogromny wpływ na twoje zdrowie, gdyż to one osłaniają i zapewniają prawidłową kondycję kręgosłupa. Pilates jest połączeniem różnych form ćwiczeń z kontrolą oddechu oraz zawiera w sobie techniki zaczerpnięte z gimnastyki oraz tańca.
Najważniejszymi efektami jakie osiągniesz ćwicząc pilates to:

– wzmocnienie kręgosłupa,
– mocniejsze mięśnie brzucha, ud, pośladków,
– prawidłowa postawa ciała,
– rozciągnięcie przykurczy mięśniowych,
– brak bólu kręgosłupa,
– zmniejszone ryzyko osteoporozy,
– szybki powrót do formy po urodzeniu dziecka,

Również osoby cierpiące na przewlekłe bóle kręgosłupa ćwicząc regularnie  poczują wyraźną ulgę.

 

👉Tabata👈

 

Trening, który pochodzi z Japonii. Jego głównym celem jest doprowadzenie do szczytowej formy zarówno sportowców jak i amatorów, spalić zbędne pokłady tłuszczu, poprawić kondycję i wygląd zewnętrzny.

U Pań ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej i przyspieszenie matabolizmu.
U Panów na rzeźbę ciała i konkretnych partii mięśniowych. Tabata jest bardzo prosta i krótka, a równocześnie skuteczna i intensywna. Najistotniejszą rzeczą w tym treningu jest taki dobór ćwiczeń, aby angażowały one jak najwięcej grup mięśniowych, a co za tym idzie podkręcenie metabolizmu aby spalał on tkankę tłuszczową przez następne 4 godziny po zakończonym treningu.

„To jest właśnie urok Tabaty Ty nie ćwiczysz a twój metabolizm nadal galopuje”.
Polecam dla wszystkich zapracowanych, zajętych, otwartych na nowości.
Spróbuj jak to działa, będziesz zachwycona.

👉TBC👈


 Co to jest TBC?

To zajęcia typu dwa w jednym – łączą ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i puls) ze wzmacniającymi. Są wykonywane do rytmicznej muzyki. Sekwencje ćwiczeń TBC wymyśla instruktor, który dba, by uruchomić zarówno górne, jak i dolne partie ciała.

Dwie składowe TBC dają dwa rezultaty: wzmocnienie mięśni i ogólnej kondycji oraz utratę tkanki tłuszczowej i poprawę wydolności tlenowej. Staniesz się silniejsza i sprawniejsza.
http://wformie24.poradnikzdrowie.pl/zajecia-i-treningi/cwiczenia-tbc-na-czym-polega-total-body-conditioning_35940.html

 

👉TBC+STRETCH👈

 

 TBC+Stretch – startujemy 10 minutową rozgrzewką, następnie ćwiczenia spalające , wzmacniające, ujędrniające. W drugiej 30minutowej części – ćwiczenia rozciągające. To rodzaj zajęć polecanych osobom, które godzinami pozostają w tej samej pozycji – na przykład osobom pracującym przy komputerze i nie tylko. Stretching wysmukla całą sylwetkę, a mięśniom pozwala się ładnie wyrzeźbić.